Juniorky - ROZBOR zápasu

KDO hrál    STATISTIKA úspěšnosti hráček    KDO nejvíce bodoval    ZHODNOCENÍ zápasu    TABULKA kola

Zhodnocení zápasu

V základní sestavě nastoupily: Iveta, Marcela, Bára, Míša, Tereza a Xéna. Začátek setu se nám celkem vydařil - vedli jsme 2:1. Hrál se vyrovnaný volejbal. Nám se dařilo a soupeř navíc chyboval. Za stavu 12:8 si dokonce extraligový trenér vzal oddechový čas. Zajímavé - stejně jako proti Klatovům, byl začátek tohoto setu impozantní. Oproti Klatovům jsme však dokázali vydržet celý set. Zde byl soupeř o několik tříd výše a to se ihned po tomto tajmu projevilo. Soupeř ujel na 17:8 a já bral také tajm. Do konce setu se nám pak podařilo dát pouze dva body!!! Do dalšího setu nastoupila místo Marcely na nahrávku Zuzka a místo Ivety na smeč Jana. Právě Janě se ale vůbec nedařilo tak jsem ji za stavu 1:12 vystřídal za Kristýnu. Tento set byl totální propadák našeho příjmu. Za stavu 1:16 jsem střídal Mirku místo Báry a za stavu 2:18 Vendu místo Xény, ale spíš už jen proto, aby se obě trochu rozehrály do dalšího setu..... Sestava třetího setu tedy byla: Kristýna, Marcela, Mirka, Iveta, Zuzka a Vendula. Propadák na příjmu však pokračoval i v tomto setu. Za stavu 0:6 jsem se snažil posilnit příjem tím, že jsem na hřiště poslal místo Ivety Terezu. Nic se však nezměnilo. Soupeř získával ještě více sebevědomí a nepustil nás již k ničemu. Nepomohly nám ani oddechové časy (0:13, 5:23). Jako příčinu našeho tragického příjmu bych vedle síly soupeřek na podání viděl hlavně i to, že v tomto utkání nemohlo nenastoupit naše nemocné libero. Martina výborně pomohla v utkáních proti Klatovům. Zde se ukázalo, že to bez jejího příjmu nejde.....  :-(

V obou utkáních proti Lokomotivě Plzeň jsme smečovali velmi málo, celkem 20x, z toho pouze 11x úspěšně. To je velmi málo! (V utkáních s Klatovami to bylo celkem 72x, z toho 52x úspěšně!!! Jen Kristýna sama minule dala 13 bodů ze 16-ti.!!! Janina pak 15 z 21 a Míša svými loby položila na zem vše - 6 ze 6!!!) Soupeř byl dnes ale jiný a k ničemu nás skoro nepustil. I přes špatný příjem musím pochválit všechny tři nahrávačky Marcelu, Zuzku a Terezu, které se většinou z ničeho snažily nahrát. Tereza je i jednoznačně nejlepší hráčkou tohoto utkání. Jako jediná byla schopna i na příjmu přihrát nejvíce balonů.